هرگز کاری را که امروز قادر به انجامش هستید به فردا موکول نکنید امروز همان فردائی است که منتظرش بودید.(مارک تواین)


  چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از اساتید دانشگاه علمی کاربردی

تجلیل از اساتید مرکز بندرلنگه

تجلیل از اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی در هفته بزرگداشت مقام معلم

 

به گزارش روابط عمومی مرکز، همزمان با سالگرد شهادت استاد شهید دکترمرتضی مطهری که با میلاد خجسته حضرت علی علیه السلام وروزپدر همراه بود ازاساتید دانشگاه علمی-کاربردی مرکزبندرلنگه تجلیل شد.

دراین مراسم که با حضور معتمدین، پرسنل دانشگاه و اساتید دررستوران فردوس برگزار گردید، دکتر دلشاد رئیس دانشگاه ضمن بزرگداشت هفته معلم وسالروز شهادت استاد شهید دکترمطهری وتبریک میلاد امام علی وروز مرد مباحثی در زمینه های آموزشی، فرهنگی وتربیتی دانشگاه ارائه نمودند.

دکتر دلشاد درخصوص سه شاخص سرمایه اجتماعی با مؤلفه های مشارکت اجتماعی، تعهد، اعتماد و... شاخص سواد اجتماعی با مؤلفه های طرز تلقی افراد از مشارکت، تعهد و... که در کشور ایران را پایان دوره ابتدائی و کشور فنلاند با بالاترین سطح در سال آخر متوسطه ذکر نمود، آن را مورد توجه قرار دادند و با توجه به دو عنصر سرمایه اجتماعی و سواد اجتماعی، شاخص اقتصاد اجتماعی که ماحصل، تحصیل دوعنصرفوق می باشند را مورد تحلیل قراردادند و از اساتید خواستند که مردم، خانواده و دانشجویان را متوجه این موضوعات مهم نمایند.

 دکتر دلشاد با بیان سیاست های کلی، برحساسیت اساتید محترم نسبت به رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و همچنین با توجه به سواد اجتماعی در کشور، از اساتید خواستند، دانشجویان را به ارتقاء آن تشویق و ترغیب و از هر گونه عاملی که باعث ترک تحصیل و یا نارضایتی دانشجویان می باشد، برحذر و تاکید بر تشویق و جذب دانشجویان به فعالیت های علمی و مهارتی داشتند

در پایان از اساتید دانشگاه علمی کاربردی با لوح تقدیر مورد تجلیل و قدردانی بعمل آمد و با ضیافت شام مراسم خاتمه یافت.

 

 

 

 


٠٨:٢٩ - پنج شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٤    /    شماره : ١٤١٩    /    تعداد نمایش : ٢٩٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج