هرگز کاری را که امروز قادر به انجامش هستید به فردا موکول نکنید امروز همان فردائی است که منتظرش بودید.(مارک تواین)


  چاپ        ارسال به دوست

آموزش

پیام تبریک رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی بندرلنگه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

 

 

دکتر "عبدالحمید دلشاد" رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی بندرلنگه در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به جامعه دانشگاهی و به خصوص دانشجویان جدیدالورود تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

سپاس خداوند عزيز حكيم را كه هر ساله با فرا رسيدن  ماه مهر، دانشگاه‌ها رنگ و بوي زندگي و طراوت را به خود می‌گیرند و با عطر وجود دانشجويان و دانش پژوهان معطر  مي‌گردند.

 مقدم شما ره‌پويان علم و دانش گلباران، و دانشگاه جامع علمی-کاربردی بندرلنگه به افتخار قدومتان نور باران باد.

تقارن هفته دفاع مقدس را با بهار دانش و تعليم و تربيت گرامي داشته و آغاز سال تحصيلي جديد را به همه دانشجویان، اساتید،کارکنان عزيز دانشگاه و به‌ويژه دانشجويان جديدالورود تبريك و تهنيت مي‌گويم.

 اميد است اين تقارن و هم‌زماني خجسته، آغازي بر يك حركت پرشتاب علمي و شكوفائي و بالندگي كشور عزيزمان باشد‌‌.

سال 1395كه به فرمايش مقام معظم رهبري به سال « اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری شده است، به رسالت وجودي دانشگاه به عنوان مهم‌ترين و اصلي‌ترين ركن توسعه و ابزار دسترسي به استقلال فرهنگي، اقتصادي، سياسي و ... مسؤوليتي بس شگرف و بزرگ را براي تمامي دانشگاهيان تعريف مي‌نمايد كه در اين راستا دانشگاه‌ها نيازمند عزمي جزم براي يافتن نقش مهم و اساسي خود در اعتلاي فضاي علمي، فرهنگي و اجتماعي جامعه مي‌باشند و اين مهم جز به مدد، تلاش و اهتمام ارزنده تمامي اركان آن اعم از دانشجويان ارجمند، اساتيد بزرگوار و كاركنان محترم و شريف ميسر نخواهد بود.

هم‌زمان با فرا رسيدن دوباره بهار علم و دانش، فرصت را مغتنم شمرده و مجدداً حضور مبارك و صميمي يكايك دانشجويان  و اساتید معزز را در دانشگاه جامع علمی-کاربردی بندرلنگه خير مقدم و شادباش عرض نموده و اميدوارم در طول سال تحصيلي پيش‌رو، دانشجويان عزيز با تكيه بر توانمندي‌ها و استعدادهاي خود، و با استفاده از ظرفيت‌هاي علمي و پژوهشي دانشگاه، همراه با اساتيد، مديران، كارشناسان و كاركنان دانشگاه در محيطي پرنشاط به فعاليت علمي پرداخته و حضور حقيقي و تأثيرگذار خود را در عرصه‌هاي علمي و فرهنگي جامعه به اثبات برسانند.

از درگاه يگانه سبحان براي تمامي عزيزان در سال تحصيلي جديد موفقيت، بهروزي و نيك فرجامي آرزو مي‌نمايم.

 

 

 


١٠:٢٦ - جمعه ٢ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ١٥٠٨    /    تعداد نمایش : ١٨٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج